چهار شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

بختیاری‌زاده: چهار بازیکن با کیفیت به تیم اضافه می شوند

بختیاری‌زاده: چهار بازیکن با کیفیت به تیم اضافه می شوند
سرمربی صنعت‌نفت آبادان از این تیم بعنوان یک تیم بزرگ یاد کرد و گفت؛: در نیم فصل دوم جهت تقویت تیم چهار بازیکن بزرگ و با کیفیت جذب می شوند. 
به گزارش «رصنا» سهراب بختیاری‌زاده چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های صنعت‌نفت آبادان و استقلال ملاثانی اظهار کرد: صنعت‌نفت در جایگاه واقعی خود نیست، اکنون در جدول دور از انتظار ظاهر شده است.

وی افزود: فوتبال آبادان ظرفیت بالایی دارد و باید بهتر از این باشد، هدف ما تغییر رویه تیم است که کار سخت ولی شدنی است.
ذهنیت و افکار تیم بسیار مهم است. سرمربی تیم صنعت‌نفت آبادان گفت: بازیکنان ستون‌های باشگاه هستند که بدلیل نتایج دور از انتظار تحلیل رفتند، بار روانی منفی زیادی تجربه کردند، آنها تیم را دوست دارند و بیشتر روی شادابی آنها کار کردیم.

بختیاری‌زاده بیان کرد: از بازی فردا روزهای خوب تیم را شروع می‌کنیم، نگاه دست یکی به تیم استقلال نداریم، خیلی سخت می بازد و سخت گل می‌خورد ولی با نظم و روحیه تیمی به پیروزی خواهیم رسید.
وی افزود: صنعت‌نفت تیم بزرگی است و نیاز به بازیکنان با نجربه دارد، در نیم فصل دوم باید بازیکنی جذب کنیم که کار را برای ما در بیاورد.

بختیاری‌زاده بیان کرد: یک دروازه‌بان بسبار خوب، یک دفاع مستعد، هافبک خارجی خوب را جذب خواهیم کرد تا تیم تقویت شود.
وی افزود: هواداران را درک می‌کنم و حق دارند نگران باشند اما آنها باید کنار ما باشند.

وی گفت: کیفیت فنی و رفتاری بازیکنان برای من بسیار مهم است، بخشی از بازیکنانی که نمی‌توانند به تیم کمک کنند را کنار خواهیم گذاشت، به بازیکنان توصیه می‌کنم از فضای خوب باشگاه استفاده کنند.
سرمربی تیم صنعت‌نفت آبادان گفت: به هواداران قول می‌دهم تمام تلاشم را برای موفقیت تیم به کار ببرم.
بختیاری‌زاده گفت: تفکر بازیکنان باید به سمتی برود که بدانند در کدام تیم بازی می کنند.
وی افزود: یک مربی تمرین دهنده از کشور ترکیه که تمام مدارج سطح بالا را گذرانده و در تیم‌های خوب ترکیه بازی کردهبه ما اضاف خواهد شد.

استعفای مدیر آکادمی و پایان فعالیت کارگروه

استعفای مدیر آکادمی و پایان فعالیت کارگروه

یک شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳
موسسه فرهنگی ورزشی

صنعت نفت آبادان