چهار شنبه ۶ دی ۱۴۰۲

صحبتی با هواداران عزیز و ارزشمند تیم فوتبال صنعت نفت

 

 موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان با توجه به اتفاقات رخ‌داده در تمرین روز ششم دی ماه تیم فوتبال این مجموعه اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش رصنا، در متن اطلاعیه یادشده آمده است: قبل از هر چیز از همه شما بزرگواران به خاطر نتایج اخیر تیم از صمیم قلب عذرخواهی می‌کنیم و ایمان داریم که دغدغه دوستداران همیشگی تیم فوتبال صنعت نفت، همچون بازیکنان آن صرفا موفقیت این مجموعه بوده و خواهد بود.
در این بین هیات مدیره موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت با بررسی دقیق مشکلات و موانع، در نیمه دوم راه لیگ برتر به صورت جدی به دنبال ترمیم ضعفها و اصلاح روند است.
در همین راستا از هواداران گرانقدرمان تقاضا داریم که همچون گذشته با حفظ آرامش و دور کردن افراد حاشیه‌ساز از کنار خود، ما را نقد منتج به پیشرفت کرده و در مسیر بهبود فضا، همانند قبل کنار تیمی که متعلق به خودشان است باشند، تیمی که بازیکنانش در همه حال به عشق همین هوادار در میدان حاضر شده و به عنوان سرمایه انسانی اصلی تیم در زمین مسابقه از جان مایه گذاشته و هیچ تلاشی را دریغ نخواهند کرد.
امروز صنعت نفت عزیز ما بیش از هر زمان دیگری به همدلی نیاز دارد و با اتکا با این همبستگی میان بازیکن و هوادار و البته تلاش برای رفع کاستی‌ها، در نیم فصل دوم مسابقات در تلاش است که در مسیر بهتری قدم بگذارد.
همچنین مجموعه حقوقی موسسه، موضوع رخ داده در تمرین امروز صنعت نفت را به صورت رسمی پیگیری کرده و به حتم حساب هواداران عزیزمان که همواره با نقدهای در چارچوب متانت و اصولی خود، دلسوزانه در کنار تیمشان بوده را از اندک حاشیه‌سازان به صورت کامل جدا خواهد کرد.

استعفای مدیر آکادمی و پایان فعالیت کارگروه

استعفای مدیر آکادمی و پایان فعالیت کارگروه

یک شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳
موسسه فرهنگی ورزشی

صنعت نفت آبادان