یک شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۲

مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان معرفی شد

علی قنواتی به عنوان مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در لیگ بیست و سوم منصوب شد.

به گزارش رصنا، طی آیینی ضمن تقدیر از زحمات علیرضا فیروزی، مدیر پیشین تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، علی قنواتی، دیگر پیشکسوت فوتبال آبادان کار خود را به صورت رسمی به عنوان مدیر این مجموعه شروع کرد.
این تغییر باتوجه به اهمیت ویژه موسسه به سلامت مدیر پیشین تیم فوتبال صنعت نفت و اولویت این موضوع صورت گرفت.
فیروزی فصل گذشته با وجود مشکلات جسمانی با از خودگذشتگی در کنار تیم صنعت نفت ماند که این مهم در مراسم امروز مورد تقدیر قرار گرفت.
قنواتی نیز در دهه هفتاد پیراهن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان را بر تن کرده و سابقه دعوت به اردوهای تیم ملی امید و دانشجویان را نیز دارد ضمن اینکه در عرصه مربیگری نیز در کنار نونهالان فولاد خوزستان و جوانان ملی حفاری کار کرده است.
 مدیر جدید تیم فوتبال صنعت نفت در عرصه مدیریت نیز سالها به عنوان مدیر سیمای مرکز آبادان، مدیر تولید سیمای کیش و  مدیر پخش سیمای خوزستان فعالیت داشته است.
در متن ابلاغ محمدحسین رحمانی، مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان خطاب به قنواتی آمده است: احتراما، نظر به مراتب کسوت، تعهد، تخصص و تجربه‌های مدیریتی جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در لیگ برتر بیست و سوم منصوب می‌‎شوید. 
امید است با کوشش شما و براساس آرمان‌ها، خط‌مشی و برنامه‌های این موسسه، با یاری خداوند متعال و در مسیر پیشرفت و تعالی نماینده شهرمان در لیگ برتر گام‌های سودمند و اثرگذاری را بردارید. 
بهروزی و پیروزی هرچه بیشتر جنابعالی در راه خدمت به مردم شریف و بزرگوار کشورمان، بویژه هواداران فهیم و دلسوز تیم فوتبال صنعت نفت را از درگاه دادار بخشایشگر مسئلت دارم.

استعفای مدیر آکادمی و پایان فعالیت کارگروه

استعفای مدیر آکادمی و پایان فعالیت کارگروه

یک شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳
موسسه فرهنگی ورزشی

صنعت نفت آبادان