جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱

کی شمس: تمام کائنات در اختیار استقلال و پرسپولیس است

کی شمس:
تمام کائنات در اختیار استقلال و پرسپولیس است/ پرکاس با فوتبال آبادان غریبه نیست
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: برای تیم های نفتی همانند استقلال و پرسپولیس به چشم دولتی نگاه می شود ولی تمامی کائنات در اختیار آنهاست.
به گزارش «رصنا» جهانگیر کی شمس در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: تمام کائنات در اختیار تیم های استقلال و پرسپولیس است، آن وقت وقتی برای تیم های نفتی پولی در نظر گرفته می شود، به دستگاه های نظارتی می گویند قرار است به این تیم ها کمک شود تا آنها هم برای بررسی وارد کار شوند. به هر حال ما دنیایی با استقلال و پرسپولیس فرق داریم و تا زمانی که این بند قانونی حل نشود، مشکلات پابرجا است.

کی شمس درباره انتخاب پرکاس در پاسخ به این سؤال که آیا دست تان از مربی خالی بود که پرکاس برای هدایت نفت انتخاب شد؟ گفت: خیر، سال گذشته نیز آقای پرکاس به عنوان یک مربی بومی مدنظر باشگاه بود و او مدرس یوفا و از معلومات فنی بالایی برخوردار است. پرکاس جزو بهترین گزینه ها بود و اصراری برای انتخاب او به ما نشد. او با فوتبال آبادان غریب نیست و حتی قول داده به تیم های پایه کند و شاهد هستم تا حدود های ساعت سه و نیم شب بیدار است و تلاش می کند و کمتر مربی را دیده ام که این قدر وقت بگذارد و عاشقانه کار کند. او یک مربی متعهد است و این ها ملاک انتخاب او بود. به هر حال او فصل گذشته هم مدنظر بود اما تاخیری در آمدنش به آبادان صورت گرفت.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: پورموسوی با صفر امکانات تیم نفت آبادان را دهم کرد و نمی خواهم بدگویی منصوریان را داشته باشم اما نتیجه ای که باشگاه و هواداران انتظار داشتند، رقم نخورد. به ما قول داد اما یک بار هم سر تمرین تیم امید نرفت. منصوریان به تعهداتش عمل نکرد اما پرکاس در حال عمل کردن به تعهداتش است.

وی بیان کرد: ما برای حل مشکلاتمان بیکار ننشسته ایم و به سمت بیمه پارسیان رفتیم و توافقنامه ای با آنها منعقد کردیم و تاکنون ۱۵ میلیارد تومان طی دو مرحله گرفته ایم و این چند برابر پولی است که منطقه آزاد با هزار بدبختی به ما می دهد. ضمن اینکه دنبال وارد کردن منابع مالی دیگری نیز هستیم.

کی شمس با اشاره به شرایط نامناسب نور ورزشگاه تختی آبادان عنوان کرد: نور ورزشگاهمان مشکل دارد. آن وقت در ورزشگاه نفت و گاز اروندان خیانت شد. آرزوی ما هم کسب سهمیه است اما باید یک سری  امکانات باشد.
وی افزود: تیم نفت ۳۰ سال است بازی می کند و همه مشکلات آن را می دانند. همه باید کمک کنند. این ها دغدغه من به عنوان یک شهروند است. ما قطره چکانی پول می گیریم و دچار روزمرگی شده ایم. آیا بازیکن با این شرایط با چهار میلیارد تومان هم برای بازی به آبادان می آید؟ در حالی که یک بازیکن قرارداش به اندازه تمام بودجه نفت آبادان است. اما ما باید به ته بازار نقل و انتقالات برسیم و این داستان ادامه دارد و جریان صنعت نفت آبادان مثل سریال چند قسمتی هزار و یک شب است و بعد بروید بگویید هیات مدیره بی عرضه است. به هر حال آقایان باید تلاش کنند تا قانون مربوط به کمک به تیم های نفتی تغییر کند. آقایان باید بجنبند تا میزبانی از نفت گرفته نشود. می گوییم آبادان مهد فوتبال است اما آقایان کمک نمی کنند در حالی که تمام این آقایان در هر رده و سمت در قبال خواسته مردم آبادان مسئولیت اجتماعی دارند.

فیروزی:اشتباهات داوری تیم را وارد بحران کرد.

فیروزی:اشتباهات داوری تیم را وارد بحران کرد

چهار شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

مدیرعامل جدید باشگاه صنعت نفت آبادان انتخاب شد.

احمد پارو بعنوان مدیرعامل جدید مؤسسه فرهنگی و ورزشی صنعت نفت آبادان انتخاب شد

دو شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

ترکیب طلایی پوشان آبادان مقابل تراکتور

شنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

ترکیب طلایی پوشان مقابل نفت مسجد سلیمان اعلام شد

دو شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

ورزشگاه تختی آبادان میزبان هواداران

هواداران آبادانی دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان را از نزدیک تماشا خواهند کرد.

یک شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

بازگشت بیت سعید به تمربنات

شنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۱
موسسه فرهنگی ورزشی

صنعت نفت آبادان

باشگاه

  • اخبار و تازه هــا
  • چند رسانه ای
  • معرفی بازیکنان

باشگاه

  • اخبار و تازه هــا
  • چند رسانه ای
  • معرفی بازیکنان

باشگاه

  • اخبار و تازه هــا
  • چند رسانه ای
  • معرفی بازیکنان

مجوز ها