جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱

کی شمس: به امید شریفی نسب وعده سرمربیگری ندادیم

کی شمس: به امید شریفی نسب وعده سرمربیگری ندادیم/ پرکاس شاخصه های مربیگری در صنعت نفت را دارد
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: از سوی باشگاه وعده سرمربیگری به امید شریفی نسب داده نشده بود.
به گزارش «رصنا» جهانگیر کی شمس در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص میزبانی بازی های این تیم در شهر آبادان اظهار کرد: کار در حال انجام است و سعی و تلاش ما از همه بیشتر است. باید بگویم دل نگرانی من هزار است. از طرفی خوزستان دارای زمین های فوتبال مستعد نیست اما میزبانی در ورزشگاه تختی آبادان جزو اولویت های یک باشگاه است. 
وی افزود: در این زمینه به ما قول مساعد داده اند و خوشبختانه تلاش این است که ورزشگاه قبل از بازی های لیگ برتر به بهره برداری برسد. کی شمس گفت: بحث با تماشاگر یا بدون تماشاگر بودن بازی ها نیز بستگی به وضعیت سکوهای ورزشگاه‌مان دارد اما شاید یکی، دو بازی اول بدون تماشاگر باشد.

وی در پاسخ به سؤالی در خصوص گله مندی های از امید شریفی نسب سرمربی فصل گذشته امیدهای این باشگاه نیز گفت: در جریان روند تیم امید هستید و بر اساس تصمیمات گرفته شده و قول هایی که در خصوص فعالیت گسترده در بخش پایه داده بودیم، اکنون ۶۸۳ نفر در رده های مختلف در حال تمرین هستند. تیم نوجوانان ما نایب قهرمان شد و امیدهایمان به قهرمانی رسید و این یک فرآیندی بود که همه دست به دست هم دادند، ضمن اینکه امکاناتی که به تیم امید داده شد در حد بزرگسالان بود و بهترین شرایط را داشتند و خودم نیز سعی کردم با حضورم به آن ها روحیه بدهم و همه جا با تیم باشم و خدا را شکر یک نتیجه خوب به دست آمد که آن را متعلق به خود کادر فنی می دانم.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان افزود: من به شهرم تعهد داشتم و تیم امید را حمایت کردیم و قهرمان شد اما عده ای در چند روز گذشته آتش بیار معرکه شده اند و می گویند چرا بازیکنان تیم امید می خواهند بروند؟ که باید بگویم ۱۰ نفر از این بازیکنان شرط گذاشته اند که یا باید به تیم بزرگسالان برویم یا قرارداد ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومانی با ما بسته شود یا رضایت نامه بدهید که به خیبر خرم آباد یا تیم های دیگر برویم که سؤال من است پس تلاش شش، هفت ساله باشگاه برای این نفرات چه می شود؟

وی ادامه داد: نمی شود تا یکی را کنار بگذاریم بیاید و صحبت کند. اواخر بازی های فصل گذشته در شهر آبادان پیچید که کی شمس تیم بزرگسالان را کنار گذاشته و می خواهد شریفی نسب را سرمربی بزرگسالان کند که چالش عجیبی در بازی های آخر برای ما با منصوریان ایجاد کرد و نمی دانم چه کسی به شریفی نسب وعده سرمربیگری تیم بزرگسالان را داده بود. به هر حال بعد از اینکه منصوریان هم با انتشار بیانیه ای از سرمربیگری صنعت نفت برای لیگ بیست و دوم انصراف داد، ۲۰ روز وقت ما سوخت. اما تشکیل جلسه دادیم و نظر خرد جمعی انتخاب آقای پرکاس بود. ضمن اینکه به شریفی نسب هم پیشنهاد مبلغی دو برابر برای سرمربیگری تیم امید دادیم اما نپذیرفت و بعد هم آقای مولایی را برای تیم امید نفت انتخاب کردیم.

کی شمس بیان کرد: بعد هم حواشی شروع شد و بازیکنانی که چندان خوب هم نبودند گفتند برای من افت دارد که در تیم لیگ برتری امیدهای کشور بازی کنم و بعد همین پیج ها از همین بازیکن دفاع می کنند. بارها گفتم بیایید و کمک بدهید و این رسم عاشقی نیست. من برای شریفی نسب آرزوی موفقیت دارم. تمام چیزهایی که در برخی پیج ها گفته می شود هدف دار است و تأکید می کنم من به هیچ کدام از این بازیکنان نامه فسخ قرارداد نمی دهم تا درس عبرتی برای دیگران شود و از این عزیزان می خواهم چنین جوی را درست نکنند و باعث سوختن زمان نشوند.

وی در پاسخ به این سوال که امسال کمک مالی منطقه آزاد اروند به چه صورتی است؟ عنوان کرد: به عنوان یک شهروند و فوتبالی خیری از منطقه آزاد ندیده ام. یک روز می گویند قرارداد را ۳۰ میلیارد تومانی کردیم و خوشحال برای امضا می روی و بعد می گویند مبلغ ۱۵ میلیارد شده است، آن هم با بند به هر حال تا الان اتفاقی نیفتاده است و باید دست مان را از حمایت آبادان بشوریم. هیچ کمکی تا الان ندیده ایم و هیچ کدام از تعهدشان انجام نشده است. اما عکس می گیرند و خیلی از چیزها را به اسم خودشان مصادره می کنند ولی ما اجازه نمی دهیم زحماتمان به اسم دیگری مصادره شود. هر کسی باید بداند جایگاهش کجا است و واقعیت ها را به مردم بگوید.

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان با ابراز امیدواری نسبت به اصلاح بند قانون مربوط به نحوه کمک به تیم های نفتی، اظهار کرد: با این بند قانون، صنعت باید پنج سال پیش سقوط می کرد اما اکنون که زمان تدوین برنامه هفتم توسعه است باید کاری کرد زیرا در سال های آینده با سی تا چهل میلیارد تومان دیگر نمی توان تیم داری کرد. بعد آقایان نماینده نیایند بگویند این چه وضعیتی است. آقایان شما باید قانون را تسهیل کنید تا سال های آینده با منابع مالی بیشتر و قدرت بیشتر کار کنیم. فصل قبل تا حدود ۶۰ میلیارد تومان برای هزینه تمام تیم های مؤسسه کار کنیم که البته بخشی از آن هم محقق نشد. در حالی که شاید برخی تیم های لیگ یکی هم بیشتر از ما هزینه کرده بودند.

به دنبال کار ریشه‌ای در صنعت نفت هستیم/ معرفی ستاره‌های فوتبال ایران از آکادمی صنعت نفت؛ در آینده نزدیک

عضو هیات مدیره موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: به دنبال آن هستیم که در تیم فوتبال صنعت نفت کار ریشه‌ای انجام بدهیم‌

پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲

صعود تیم نونهالان صنعت نفت به جمع ۴تیم برتر استان

تیم فوتبال نونهالان صنعت نفت آبادان با پیروزی مقابل فرهنگیان مسجدسلیمان به جمع ۴تیم پایانی مسابقات لیگ برتر خوزستان راه یافت.

پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲

پیروزی استقلال مقابل صنعت نفت در دیدار دوستانه

دیدار تدارکاتی استقلال و صنعت نفت با نتیجه ۳بر یک به سود استقلال به پایان رسید.

سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

تساوی بدون گل صنعت نفت و آریو

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در دیداری تدارکاتی مقابل میزبان خود آریو اسلامشهر به تساوی بدون گل رسید.

دو شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

قهرمانی عراق در جام پادشاهی تایلند با درخشش دروازه‌بان صنعت نفت

تیم ملی عراق با درخشش فهد طالب، دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت ابادان قهرمان جام پادشاهی تایلند شد.

یک شنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

تلاش‌مان این است که اتفاقات سال قبل برای صنعت نفت رخ ندهد/ریکانی از نمادهای باشگاه ماست

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: همه تلاش مجموعه امسال صنعت نفت آبادان این است که اتفاقات و سختی‌های سال قبل تکرار نشود.

یک شنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲
موسسه فرهنگی ورزشی

صنعت نفت آبادان