پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

عضو کمیته فنی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان:

عضو کمیته فنی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان:  
لزوم هم افزایی میان تیمهای شهری و. مدرسه فوتبال 

عضو کمیته فنی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان بر لزوم هم افزایی و تعامل هر چه بیشتر میان تیمهای مختلف فوتبالی شهر با مدرسه فوتبال این موسسه تاکید کرد. 

به گزارش رصنا(روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان)؛ غلام خلیفه در حاشیه تماشای مسابقات مینی فوتبال جام رمضان که در محل باشگاه آبادان در حال برگزاریست،  اظهار کرد: مسابقات مینی فوتبال با عنوان جام رمضان می تواند محلی برای تلالو و کشف استعدادها باشد 

وی با اشاره به اینکه در سطح کشور، استانها و شهرستانها تمرکز بیشتر بر روی برگزاری مسابقات در رده ی  بزرگسالان، جوانان و امید است، افزود: به نظر می رسد که هر چقدر ما در بحث هم افزایی میان تیم های مختلف شهری و مدرسه فوتبال باشگاه صنعت نفت بکوشیم، می توانیم استعدادهای بهتر و بیشتری  را کشف کنیم. 

عضو کمیته فنی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان با تاکید بر اینکه با یک تصمیم غلط یک استعداد می تواند از مسیر ورزشی خودش خارج شود،  تصریح کرد: آبادان با توجه به قدمتی که در زمینه فوتبال  دارد سرشار از  استعدادهای ناب فوتبالی به ویژه در مناطق محرومش است،  بررسی رزومه بسیار خوب برخی از بازیکنان آبادانی در سطح ملی نشان از آن دارد که پرورش یافته و کشف شده ی محلات فقیر و کم برخوردار  آبادان بودند و کودکانی هم که امروز در مسابقات مینی فوتبال جام رمضان شرکت کرده اند از همان محله ها به اینجا رسیدند.

خلیفه؛ ابراز امیدواری کرد تا با برنامه ریزی های علمی تر، مدون تر، هدفمند تر و با استفاده از استانداردهای علمی و به روز فوتبال بتوان استعدادیابی خوبی را در میان رده های نونهالان محقق کنیم. 

وی گفت: فکر می کنم با اندکی برنامه ریزی بسیار معمولی و ساده می توانیم ظرف چند سال به آن جایگاهی که داشتیم، برسیم.

وی افزود: باید بپذیریم که به رغم آنکه آبادان دارای استعدادهای خوب و قوی در بحث فوتبال است اما در حال حاضر در شهرهایی مانند اهواز،  اصفهان و حتی تهران و با توجه به سطح فوتبال رده های پایه که برگزار می کنند، از آنها عقب تریم و لذا نیاز به برنامه ریزی جدی و اقدام مناسب در این باره داریم. 

وی اظهار کرد: امید می رود تا با کنار گذاشتن منیت ها؛ بتوانیم در آینده به اهداف مد نظر هواداران و توقعاتی که در سطح عمومی کشور از آبادان وجود دارد، جامه ی عمل بپوشانیم.

وی در پایان از  تلاش مجدانه ی برگزار کنندگان مسابقات مینی فوتبال جام رمضان اعم از  مسئولان هیئت فوتبال؛ عبدالله جهان نژادیان متولی اصلی برگزاری مسابقات؛ مجموعه باشگاه صنعت نفت آبادان و در راس آن آقای کی شمس مدیرعامل باشگاه؛  آقای شاملی رئیس آکادمی فوتبال؛ آقای غلام نژاد رییس مدرسه فوتبال باشگاه، امور ورزش پالایشگاه آقایان پارو و شیرالی در  ارایه خدمات سخت افزاری مورد نیاز برای برگزاری خوب مسابقات  قدردانی کرد.

منوچهر سالیا؛ اسطوره بی تکرار فوتبال آبادان

منوچهر سالیا؛ اسطوره بی تکرار فوتبال آبادان

شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

پیروزی پر گل تیم نوجوانان

تیم نوجوانان صنعت نفت آبادان فرهنگ شوش را با ۴ گل مغلوب کرد.

جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تبریک منطقه آزاد اروند به مناسبت قهرمانی تیم امید صنعت نفت آبادان

حجت‌الاسلام والمسلمین عادل فریحی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند به نمایندگی از این سازمان قهرمانی تیم امید صنعت نفت آبادان در لیگ دسته اول امیدهای کشور را تبریک گفت.

چهار شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

پیام تبریک فرماندار ویژه آبادان به مناسبت قهرمانی تیم امید

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آبادان قهرمانی امیدهای صنعت نفت در لیگ دسته اول امیدهای کشور را تبریک گفت.

سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

پیام تبریک دکتر جلیل مختار نماینده آبادان در مجلس بابت قهرمانی تیم امید

دکتر جلیل مختار نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در پیامی قهرمانی تیم امید صنعت نفت آبادان را تبریک گفت

سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

پیام تبریک شهردار آبادان به مناسبت قهرمانی تیم امید

حسین حمیدپور شهردار آبادان قهرمانی تیم امید صنعت نفت در لیگ دسته اول امیدهای کشور را تبریک گفت.

سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
موسسه فرهنگی ورزشی

صنعت نفت آبادان

باشگاه

  • اخبار و تازه هــا
  • چند رسانه ای
  • معرفی بازیکنان

باشگاه

  • اخبار و تازه هــا
  • چند رسانه ای
  • معرفی بازیکنان

باشگاه

  • اخبار و تازه هــا
  • چند رسانه ای
  • معرفی بازیکنان

مجوز ها