سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

کی‌شمس:آمادگی برای پذیرش ۱۰۰ درصدی هواداران آقا و خانم در دیدارهای خانگی را داریم

مدیرعامل صنعت نفت آبادان از آمادگی این باشگاه برای پذیرش ۱۰۰ درصدی هواداران آقا و خانم در دیدارهای خانگی خبر داد.
جهانگیر کی‌شمس در گفتگو با رصنا (روابط عمومی صنعت نفت آبادان) ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر گفت: ماه رمضان فرصتی مناسب برای خودسازی و نزدیک شدن به خداوند است و امیدوارم طاعات و عبادات همه عزیزان مورد قبول درگاه احدیت قرار گرفته باشد.
مدیرعامل صنعت نفت آبادان که همواره از توجه و نگاه ویژه‌اش به آکادمی و پرورش بازیکنان در تیم‌های پایه سخن می‌گفت با اشاره به صعود تیم امید به لیگ برتر اظهار داشت: این موفقیت نتیجه همدلی و یک کار گروهی است و خوشحالم که توانستیم دل هواداران عزیزمان را با این صعود شاد کنیم.
کی‌شمس ادامه داد: با توجه به فعالیت‌های اصولی و تلاش‌هایی که در این زمینه درحال انجام است امیدوارم سایر تیم‌های رده‌های سنی باشگاه نیز بتوانند موفقیت‌های مشابهی را بدست آورند.
مدیرعامل طلایی پوشان دیار اروند افزود: قدرمسلم موفقیت اصلی در بخش آکادمی شناسایی و پرورش بازیکنان مستعد و تزریق آن‌ها به سطح اول فوتبال کشور و حتی جهان می‌باشد که ما نشان دادیم در این بخش همواره پیشرو بوده‌ایم و اهالی فوتبال می‌توانند در آینده‌ای نزدیک شاهد رونمایی از ستاره‌های جدید فوتبال ایران بوسیله این باشگاه باشند.
جهانگیر کی‌شمس با اشاره به شروع هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر گفت: ما قرار بود که امروز با شهرخودرو بازی کنیم که متأسفانه به دلیل گرد و خاک و وضعیت نامناسب جوی پرواز تیم لغو و این دیدار با ۲۴ ساعت تأخیر، روز چهارشنبه انجام می‌شود و نایب‌الزیاره همه هواداران در مشهد مقدس می‌باشیم و در هفته بیست و ششم در ۱۹ اردیبهشت در آبادان پذیرای فولاد خوزستان هستیم.
وی ادامه داد: طی هفته گذشته در نامه‌ای خطاب به سازمان لیگ و معاون محترم استاندار خوزستان و فرماندار ویژه شهرستان آبادان اعلام کردیم که تمام الزامات و زیرساخت‌های لازم برای حضور هواداران در ورزشگاه تختی آبادان مهیا است و از آمادگی کامل برای حضور ۱۰۰ درصدی هواداران و حتی درصورت تأیید نهادهای ذی‌صلاح امکان پذیرایی از بانوان محترم در دیدارهای خانگی برخورداریم و منتظر اعلام نظر آن‌ها هستیم.
کی‌شمس افزود: همه شرایط را برای بازگشت هواداران بعد از حدود ۲ سال دوری از ورزشگاه فراهم کرده‌ایم و امیدواریم بتوانیم میزبانی خوبی از آنان انجام دهیم.
مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان با رد شایعه‌ای مبنی بر عدم مذاکره با علیرضا منصوریان برای سرمربی گری طلایی پوشان در لیگ برتر فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۲ گفت: این شایعه از آن دست شایعات عجیب و غریب فوتبال ایران است که فقط با هدف ضربه زدن به باشگاه صنعت نفت منتشر می‌شود ضمن اینکه بنده و سایر اعضای هیأت مدیره از عملکرد آقای منصوریان در همه زمینه‌ها رضایت داریم.
کی‌شمس ادامه داد: باید توجه کنیم که منصوریان با بضاعتی که در اختیار داشت نتایج خوبی بدست آورده و همچنین در روزهای سخت نیز درکنار باشگاه بود و برای برطرف کردن مشکلات تلاش‌های بسیاری انجام داد.
وی افزود: انتخاب سرمربی یک تصمیم جمعی از سوی اعضای هیأت مدیره است و نه تصمیم یک یا دو نفر از اعضا آن و ان‌شاءالله در فرصتی مناسب هم با آقای منصوریان جلسه‌ای خواهیم داشت و طرفین شرایط را برای ادامه همکاری در چهارچوب امکانات باشگاه در فصل آینده را بررسی می‌کنند.

منوچهر سالیا؛ اسطوره بی تکرار فوتبال آبادان

منوچهر سالیا؛ اسطوره بی تکرار فوتبال آبادان

شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

پیروزی پر گل تیم نوجوانان

تیم نوجوانان صنعت نفت آبادان فرهنگ شوش را با ۴ گل مغلوب کرد.

جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تبریک منطقه آزاد اروند به مناسبت قهرمانی تیم امید صنعت نفت آبادان

حجت‌الاسلام والمسلمین عادل فریحی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند به نمایندگی از این سازمان قهرمانی تیم امید صنعت نفت آبادان در لیگ دسته اول امیدهای کشور را تبریک گفت.

چهار شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

پیام تبریک فرماندار ویژه آبادان به مناسبت قهرمانی تیم امید

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آبادان قهرمانی امیدهای صنعت نفت در لیگ دسته اول امیدهای کشور را تبریک گفت.

سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

پیام تبریک دکتر جلیل مختار نماینده آبادان در مجلس بابت قهرمانی تیم امید

دکتر جلیل مختار نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در پیامی قهرمانی تیم امید صنعت نفت آبادان را تبریک گفت

سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

پیام تبریک شهردار آبادان به مناسبت قهرمانی تیم امید

حسین حمیدپور شهردار آبادان قهرمانی تیم امید صنعت نفت در لیگ دسته اول امیدهای کشور را تبریک گفت.

سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
موسسه فرهنگی ورزشی

صنعت نفت آبادان

باشگاه

  • اخبار و تازه هــا
  • چند رسانه ای
  • معرفی بازیکنان

باشگاه

  • اخبار و تازه هــا
  • چند رسانه ای
  • معرفی بازیکنان

باشگاه

  • اخبار و تازه هــا
  • چند رسانه ای
  • معرفی بازیکنان

مجوز ها