پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲

مردم از شهرآورد خوزستان لذت بردند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت گفت: در خیلی از دقایق بازی مقابل فولاد سر بودیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. به نظر من مردم خوزستان از داربی لذت بردند.

عبدالله ویسی در نشست خبری بعد از بازی امشب برابر فولاد خوزستان، اظهارکرد: همان طور که قبل بازی گفتم بازی برای دو تیم پر استرس بود. بسیار باهوش و با تمرکز بالا بازی کردیم.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: داربی هجومی بود و درست است که فولادی‌ها از نتیجه ناراحت شدند اما سه امتیاز در خوزستان ماند و آبادانی‌ها خوشحال شدند. امیدوارم در ادامه سه تیم خوزستانی موفق باشند و بتوانیم مردم خوزستان را خوشحال کنیم.
وی درباره داوری هم عنوان کرد: داور اشتباه می‌کند و این موضوع در تمام دنیا وجود دارد و چون برنده شده‌ایم این حرف را نمی‌زنم. به هر حال گفتم بازی پراسترس و حساس بود. همیشه فوتبال اهواز و آبادان چنین جنگ‌هایی را در زمین دارند و با هم کری دارند. همین هم حساسیت بازی را بیشتر کرده بود.
ویسی گفت: فولاد رو به بازی مستقیم آورده بود و البته ما هم از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و دقیقه ۹۷ خیلی خوش شانس بودیم که گل تساوی را نخوردیم. دیداری که می‌توانست با چهار، پنج گل به سود ما تمام شود، نزدیک بود با تساوی تمام شد. این موضوع را به بازیکنانم گوش زد می‌کنم.
وی بیان کرد: اکنون هفته دوم است و با یک باخت نمی‌میریم و با یک برد هم نمی‌گویند قهرمان شده‌ایم. در تمام دنیا چهار، پنج هفته اول به همین صورت است و مثل شکلی که می‌خواهیم نیست. نیاز به کار بیشتری داریم.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: درباره قیمت بازیکنان با آنها صحبت کرده‌ام، آن‌ها می‌گویند سال گذشته قیمت خودرو ۱۰۰ میلیون تومان بود و امسال یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. مدیر برنامه بازیکنان برای ما قابل احترام هستند اما درگیر این بازی‌ها نشدیم و بازیکنانی را که می‌خواستیم با قیمت مدنظر خودمان جذب کردیم. تمرکزمان روی تیم‌مان است و کاری به مسائل دیگر نداریم. اما در مجموع شرایط می‌توانست بهتر باشد.

 

دیدار مدیرعامل و سرمربی صنعت نفت با دبیر شورایعالی مناطق آزاد

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان و سرمربی این تیم با مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد دیدار و گفت و گو کردند.

چهار شنبه ۸ آذر ۱۴۰۲

تست‌گیری تیم‌های زیر ۱۷ و زیر ۱۸ ساله‌های صنعت نفت آبادان

کادر فنی تیمهای فوتبال زیر۱۷ و زیر ۱۸ساله‌های صنعت نفت آبادان برای انتخاب بازیکنان، تست‌گیری می‌کنند.

یک شنبه ۵ آذر ۱۴۰۲

آغاز همکاری باشگاه صنعت نفت آبادان و بانک تجارت

باشگاه صنعت نفت آبادان و بانک تجارت در راستای توسعه فعالیت‌ها و ارائه خدمات ویژه به هواداران همکاری‌های مشترکی را آغاز کردند‌.

شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲

روایت زندگی اسطوره‌ای تکرارنشدنی؛ دهداری، محصلی که معلم اخلاق شد

سوم آذر سال ۱۳۷۱ سالروز وفات پرویز دهداری، مردی است که چند دهه قبل ریشه بازیکن‌سالاری در فوتبال ملی را خشکاند و به معلمی تبدیل شد؛ تکرارنشدنی.

پنج شنبه ۲ آذر ۱۴۰۲

پیروزی صنعت نفت مقابل استقلال خوزستان

دیدار تدارکاتی تیمهای استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان با نتیجه دو بر یک به سود طلایی‌پوشان به پایان رسید.

جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

پیروزی پرگل تیم امید صنعت نفت مقابل مس کرمان

تیم فوتبال امید صنعت نفت آبادان در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال امیدهای ایران، مهمان خود مس کرمان را با ۴گل شکست داد.

پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲
موسسه فرهنگی ورزشی

صنعت نفت آبادان